Tapetowanie
Strona Główna Oferta Tapetowanie

Tapetowanie – Poznań

W branży remontowej ważne są zarówno odpowiednie umiejętności, jak i cechy charakteru. Dotyczy to w szczególności tapetowania ścian. Z pozoru jest to zadanie, którego może podjąć się każdy. W rzeczywistości położenie tapety wymaga precyzji, odpowiednich narzędzi oraz wprawy. Tylko w ten sposób można zapewnić ścianie atrakcyjne wykończenie, które trwale trzyma się podłoża. To zadanie warto zatem powierzyć fachowcom. Polecamy usługi naszej firmy – przeprowadzamy tapetowanie w Poznaniu, okolicach, a nawet na terenie całego kraju. Na swoim koncie posiadamy realizacje przeprowadzone również dla zagranicznych zleceniodawców. Z efektem naszych dotychczasowych prac można zapoznać się w zakładce z galerią lub referencjami.

Każdy klient jest wyjątkowy

Estetyczna, trwale zamocowana tapeta zapewnia ścianie piękny wygląd oraz zabezpieczenie przed uszkodzeniem. Równie ważne jest dostosowanie ozdoby do całej aranżacji i oczekiwań domowników. Zajmujemy się tapetowaniem w Poznaniu oraz wielu innych miastach Polski. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób. Pomagamy dostosować projekt do oczekiwanego efektu. Nasza szeroka wiedza i wieloletnia praktyka pozwalają podejmować najlepsze decyzje w kwestii przeprowadzanego remontu. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe doradztwo. Wykonujemy wielorakie prace remontowe – od elektryki po tapetowanie i wykańczanie wnętrz. Działamy lokalnie, czyli w Poznaniu, choć posiadamy również klientów z innych krańców Polski.

Układanie tapet

– jak my to robimy?

Tapeta stanowi ozdobę wnętrza, zatem musi prezentować się estetycznie. Żeby zapewnić równe i trwałe przyklejenie do podłoża, dbamy o solidne przygotowanie ścian. Najpierw usuwamy resztki starej ozdoby, korzystając przy tym z profesjonalnych preparatów do oczyszczania. Kolejny krok to wyrównanie ubytków i rys, a następnie szpachlowanie i wygładzenie. Na końcu gruntujemy ścianę, dzięki czemu zyskuje ona dodatkowe wzmocnienie. Jeśli podłoże jest nowe, tzn. dopiero co tynkowane, wówczas należy odczekać kilka tygodni przed jego zagruntowaniem. Pasy tapety układamy w precyzyjny sposób, zgodnie z projektem oraz dobrymi praktykami remontowymi. Dzięki doświadczeniu naszych fachowców tapetowanie odbywa się ekspresowo. Klienci z Poznania mogą liczyć na jeszcze szybszą realizację zlecenia, jako że w tym mieście znajduje się nasza siedziba.

Zaufaj fachowcom

Skorzystanie z usług profesjonalistów to gwarancja udanego i terminowego remontu. Zatrudnienie fachowców to rozwiązanie dla osób, które chcą:

  • oszczędzić czas – remont na własną rękę wymaga czasu, poświęcenia weekendów, dni wolnych, a nawet urlopu,
  • uzyskać fachowe porady – od wielu lat zajmujemy się tapetowaniem w Poznaniu i nie tylko tam – doskonale znamy wymagania różnych klientów, a także nowoczesne rozwiązania w zakresie budownictwa i remontów,
  • cieszyć się perfekcyjnym wykończeniem pomieszczenia – wieloletnia praktyka i szeroka, stale udoskonalana wiedza to gwarancja profesjonalnie położonej tapety.

Kontakt z naszą firmą jest możliwy na jeden z wielu sposobów. Osoby zainteresowane naszymi usługami, nie tylko takimi jak tapetowanie, zachęcamy do odwiedzenia nas w Poznaniu, wykonania telefonu lub wysłania e-maila.

Tapetowanie - JanerBud
Usługi remontowo budowlane

10 lat w branży budowlanej zobowiązuje

+48 665 482 634 Kontakt

Remont domu Poznań | Instalacje elektryczne Poznań | Malowanie ścian Poznań

Projekt strony: HFTSEM

Przewiń do góry strony