Układanie paneli podłogowych Poznań
Strona Główna Oferta Montaż paneli i wykładzin

Montaż paneli podłogowych Poznań

Panele podłogowe, które na rynku są dostępne w różnorodnych wzorach i odcieniach kolorystycznych, stanowią jeden z prostszych sposobów na uzyskanie pięknej i estetycznej posadzki. Tego rodzaju materiały wykończeniowe są trwałe, wytrzymałe, a na dodatek odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Samodzielny montaż paneli podłogowych może jednak przysporzyć wielu trudności, dlatego w tej kwestii warto zdać się na doświadczonych fachowców. Wśród szerokiej gamy usług oferowanych przez firmę remontowo-budowlaną JANERBUD z miasta Poznań, znajduje się kompleksowe układanie, montaż paneli podłogowych i wykładzin. Specjalizujemy się w profesjonalnym montażu paneli podłogowych oraz wykładzin, świadcząc usługi w mieszkaniach, domach jednorodzinnych oraz w obiektach biurowych. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorstw i instytucji.

Jak przeprowadzamy układanie paneli podłogowych?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sama odpowiednia technika montażu paneli podłogowych to jeszcze nie wszystko. Równie ważne znaczenie ma profesjonalny sprzęt, który pozwala ułożyć posadzkę w sprawny i fachowy sposób. Nasza ekipa doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów zadba o cały proces od początku do końca. Posadzki i wykładziny kładziemy z zastosowaniem nowoczesnych technologii oraz takich narzędzi, jak: gumowe młotki, klocki dystansujące w kształcie klinów oraz pilarek przeznaczonych do docinania paneli podłogowych. Przed przystąpieniem do układania paneli podłogowych, oferujemy fachową pomoc w dokładnym rozplanowaniu, jak będzie wyglądała posadzka w finalnym efekcie.

Niezbędna izolacja pod panele

Panele podłogowe układamy na starannie oczyszczonym podłożu. Przed przystąpieniem do montażu paneli podłogowych, kładziemy odpowiednie materiały izolujące (na przykład maty piankowe), które sklejamy taśmą, aby nie przesuwały się. Izolacja nie jest konieczna, jeśli zamierzają Państwo ułożyć panele na starej posadzce. Firma JANERBUD sprawnie i fachowo wykona montaż paneli podłogowych w Państwa mieszkaniu, domu bądź biurze. Działamy nie tylko na terenie miasta Poznań, ale całego kraju. Skontaktuj się z nami aby ustalić wszystkie szczegóły, wykonany wycenę montażu paneli, doradzimy jakie rozwiązania najlepiej zastosować, jaki rodzaj paneli podłogowych wybrać. Zapraszamy do kontaktu !


Remonty mieszkań przeprowadzone z firmą Janerbud z Poznania to najlepsza decyzja i duża oszczędność!
Usługa układania paneli wykonywana przez JanerBud
Usługi remontowo budowlane

10 lat w branży budowlanej zobowiązuje

+48 665 482 634 Kontakt

Remont domu Poznań | Instalacje elektryczne Poznań | Malowanie ścian Poznań

Projekt strony: HFTSEM

Przewiń do góry strony