Elektryk
Strona Główna Oferta Usługi elektryczne

Usługi elektryczne na terenie miasta Poznań i całej Polski

JANERBUD z siedzibą na terenie miasta Poznań (dzielnica Rataje) jest grupą fachowców z różnych dziedzin. Posiadamy elektryków z dużym doświadczeniem, którzy wykonają dla Państwa kompleksowy montaż instalacji elektrycznych. Wybierając naszą firmę przedstawimy Państwu nasze analizy o możliwie najlepszych rozwiązaniach dotyczących Państwa remontów czy inwestycji. Obraz stanu technicznego obecnej instalacji elektrycznej, a także sposób i zakres wykonania zastąpienia ich nowymi instalacjami, będą miały wpływ na bezpieczeństwo i komfort korzystania z budynku. Nasi pracownicy są poddawani bieżącym szkoleniom, dzięki czemu mogą Państwo otrzymać zawsze nowoczesne rozwiązania oraz kompleksowe usługi elektryczne na najwyższym poziomie w Poznaniu.

Instalacje elektryczne Poznań – projektowanie i wykonawstwo

Wśród szerokiej gamy usług elektrycznych świadczonych przez firmę JANERBUD, znajdują się prace związane z projektowaniem oraz montażem instalacji elektrycznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, każdy współpracujący z nami elektryk jest w stanie zaoferować Państwu kompleksowe usługi. Nasza specjalność to przede wszystkim montaż instalacji elektrycznej, którą możemy wykonać w mieszkaniu, domu jednorodzinnym, biurze, a także w obiekcie użyteczności publicznej. Instalacje elektryczne projektujemy i wykonujemy nie tylko na terenie miasta Poznań, ale na obszarze całej Polski. Na wszystkie realizowane prace nasi pracownicy posiadają stosowne uprawnienia energetyczne, pomiarowe oraz budowlane.

Elektryk usługi Poznań - Fachowe doradztwo elektryczne

Poza profesjonalnymi usługami elektrycznymi, oferta firmy JANERBUD z Poznania obejmuje także fachowe doradztwo, które jest świadczone zarówno dla osób prywatnych, jak i dla klientów firmowych oraz instytucjonalnych. Nasz elektryk doradzi najbardziej optymalne rozwiązania, biorąc pod uwagę Państwa indywidualne oczekiwania oraz wymagania. Zaletą porad udzielanych przez naszych doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników jest pełen profesjonalizm i gwarancja bezawaryjnego funkcjonowania instalacji elektrycznej.


Remonty mieszkań przeprowadzone z firmą Janerbud z Poznania to najlepsza decyzja i duża oszczędność!
Elektryk - montaż instalacji elektrycznej
Usługi remontowo budowlane

10 lat w branży budowlanej zobowiązuje

+48 665 482 634 Kontakt

Remont domu Poznań | Instalacje elektryczne Poznań | Malowanie ścian Poznań

Projekt strony: HFTSEM

Przewiń do góry strony