Elektryk
Strona Główna Oferta Usługi elektryczne

Usługi elektryczne na terenie miasta Poznań i całej Polski

JANERBUD z siedzibą na terenie miasta Poznań (dzielnica Rataje) jest grupą fachowców z różnych dziedzin. Posiadamy elektryków z dużym doświadczeniem, którzy wykonają dla Państwa kompleksowy montaż instalacji elektrycznych. Wybierając naszą firmę przedstawimy Państwu nasze analizy o możliwie najlepszych rozwiązaniach dotyczących Państwa remontów czy inwestycji. Obraz stanu technicznego obecnej instalacji elektrycznej, a także sposób i zakres wykonania zastąpienia ich nowymi instalacjami, będą miały wpływ na bezpieczeństwo i komfort korzystania z budynku. Nasi pracownicy są poddawani bieżącym szkoleniom, dzięki czemu mogą Państwo otrzymać zawsze nowoczesne rozwiązania oraz kompleksowe usługi elektryczne na najwyższym poziomie.

Instalacje elektryczne – projektowanie i wykonawstwo

Wśród szerokiej gamy usług elektrycznych świadczonych przez firmę JANERBUD, znajdują się prace związane z projektowaniem oraz montażem instalacji elektrycznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, każdy współpracujący z nami elektryk jest w stanie zaoferować Państwu kompleksowe usługi. Nasza specjalność to przede wszystkim montaż instalacji elektrycznej, którą możemy wykonać w mieszkaniu, domu jednorodzinnym, biurze, a także w obiekcie użyteczności publicznej. Instalacje elektryczne projektujemy i wykonujemy nie tylko na terenie miasta Poznań, ale na obszarze całej Polski. Na wszystkie realizowane prace nasi pracownicy posiadają stosowne uprawnienia energetyczne, pomiarowe oraz budowlane.

Fachowe doradztwo elektryczne

Poza profesjonalnymi usługami elektrycznymi, oferta firmy JANERBUD z Poznania obejmuje także fachowe doradztwo, które jest świadczone zarówno dla osób prywatnych, jak i dla klientów firmowych oraz instytucjonalnych. Nasz elektryk doradzi najbardziej optymalne rozwiązania, biorąc pod uwagę Państwa indywidualne oczekiwania oraz wymagania. Zaletą porad udzielanych przez naszych doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników jest pełen profesjonalizm i gwarancja bezawaryjnego funkcjonowania instalacji elektrycznej.


Remonty mieszkań przeprowadzone z firmą Janerbud z Poznania to najlepsza decyzja i duża oszczędność!
Elektryk - montaż instalacji elektrycznej
Usługi remontowo budowlane

10 lat w branży budowlanej zobowiązuje

+48 665 482 634 Kontakt

Projekt strony: HFTSEM

Przewiń do góry strony