Malowanie tradycyjne i natryskowe
Strona Główna Oferta Malowanie tradycyjne i natryskowe

Profesjonalne malowanie ścian – Poznań i nie tylko

Jedną ze specjalności przedsiębiorstwa JANERBUD z siedzibą na terenie miasta Poznań jest profesjonalne malowanie ścian w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, biurach oraz w obiektach użyteczności publicznej. Do perfekcji opanowaliśmy różne techniki malarskie, dzięki czemu w naszej ofercie znajdą Państwo malowanie najwyższej jakości . Odpowiednie narzędzia, doświadczeni fachowcy to podstawa dobrze wykonanego remontu. Do malowania ścian używamy drogiego profesjonalnego sprzętu malujemy tylko profesjonalnymi najwyższej jakości wałkami co pozwala na uzyskanie dużej estetyki ścianom i wnętrzu, Nasz zespół doświadczonych specjalistów zwraca szczególną uwagę na estetykę. Dlatego przed przystąpieniem do malowania ścian, zawsze starannie zabezpieczamy podłogi oraz mienie znajdujące się w danym pomieszczeniu. Ogromne znaczenie mają dla nas również wysokiej klasy materiały oraz nowoczesne technologie, pozwalające na uzyskanie spektakularnych efektów końcowych.


Malowanie ścian metodą tradycyjną i natryskową

Oferta firmy JANERBUD z Poznania obejmuje kompleksowe malowanie ścian zarówno metodą tradycyjną, jak i natryskową. Przy tradycyjnym malowaniu ścian wykorzystujemy wałki, pędzle oraz kuwety z kratkami. Natomiast metoda natryskowa polega na natryskiwaniu na powierzchnię ściany farby pod odpowiednim ciśnieniem – jej strumień jest rozproszony i przyjmuje postać niedużych kropelek. Do zalet natryskowego malowania ścian należy zaliczyć przede wszystkim szybkość, oszczędność farby oraz idealne wykończenie. Przy tego rodzaju usłudze, korzystamy z wysokiej jakości urządzeń, aparatów natryskowych oraz pistoletów elektrycznych.

Usługi malarskie: mieszkania, domy oraz biura

Malowanie ścian należy do usług malarskich, które proponujemy zarówno osobom prywatnym, jak i klientom firmowym i instytucjonalnym. Kompleksowo malujemy ściany w mieszkaniach, domach i biurach, wcześniej indywidualnie ustalając z Państwem cennik wykonania usługi. Świadczymy pełen zakres usług malarskich, z których cennikiem mogą Państwo zapoznać się poprzez naszą stronę internetową lub odwiedzając osobiście siedzibę naszej firmy w Poznaniu. Malowanie mieszkań i domów to jednak nie wszystko, co jesteśmy w stanie zaoferować. Proponujemy również fachowe doradztwo, udzielając porad związanych z wyborem najlepszych technik malarskich i służąc pomocą w wyborze odpowiedniej barwy, która zapewni ład i harmonię w Państwa wnętrzach.

Mają Państwo do wyboru dwa rodzaje malowania:

  • Tradycyjne malowanie, opierające się głównie na dobraniu odpowiednich wałków, pędzli i użyciu kuwet z kratkami
  • Natryskowe, polegające na natryskiwaniu farby pod ciśnieniem, które mają postać drobnych kropelek. Nasza firma posiada niezbędne urządzenia do wykonywania tego typu prac. Do zalet natryskowego malowania ścian możemy wymienić przede wszystkim szybkość, a także, możliwość malowania detali o skomplikowanych kształtach.

Drogi Kliencie, pamiętaj że: kolory wywierają wpływ na samopoczucie, chcemy dać Państwu tą możliwość zmienienia barw w pomieszczeniach, w których przebywacie. Dopasowanie odpowiedniej barwy może dać Państwu uczucie spokoju i wewnętrznej harmonii.

Malowanie ścian domówi, mieszkań i biur
Usługi remontowo budowlane

10 lat w branży budowlanej zobowiązuje

+48 665 482 634 Kontakt

Projekt strony: HFTSEM

Przewiń do góry strony