Cennik

Usługi remontowe w Poznaniu – cennik

JANERBUD to profesjonalna firma o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku, świadcząca najwyższej jakości usługi remontowe nie tylko na terenie miasta Poznań, ale całej Polski. Zajmujemy się różnego rodzaju pracami remontowymi, między innymi malowaniem ścian, montażem paneli i wykładzin, wykonawstwem instalacji elektrycznych, a także wykańczaniem wnętrz. Każdą z usług remontowych traktujemy indywidualnie, wcześniej przygotowując orientacyjny cennik. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorstw i instytucji.

Remonty Poznań - Cennik

Oferujemy usługi kompleksowego wykańczania wnętrz. Można nam zlecić praktycznie wszystkie prace związane z remontem, odświeżeniem czy też aranżacją każdego typu pomieszczeń i budynków. Przyjmujemy zlecenia nie tylko od osób indywidualnych na mieszkania i domy, ale podejmujemy się wykonawstwa obiektów na zamówienie przedsiębiorstw oraz osób prywatnych, typu:

 • biurowce,
 • lokale handlowe,
 • gabinety lekarskie,
 • instytucje.

W celu zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami zachęcamy do zajrzenia do zakładki "Galeria", gdzie znajdują się zdjęcia z wielu wykonanych przez nas zleceń różnego typu. Zachęcamy także do zapoznania się z listami polecającymi od naszych klientów umieszczonymi na stronie "Referencje".

Cena za zlecony zakres prac jest ustalana z inwestorem po uprzednim odbyciu wizji lokalnej, w celu wykonania pomiarów, ustalenia dokładnych życzeń klienta oraz oczekiwanego efektu, a także określenia typu produktów wykorzystanych do realizacji zamówienia. Oferujemy naszym zleceniodawcom zakup wszelkich niezbędnych materiałów budowlanych ze zniżką, doradzamy też w zakresie doboru odpowiednich, sprawdzonych i wysokiej jakości artykułów w postaci farb, tynków, klejów i wszystkich innych towarów wykończeniowych. Wykonujemy także niezobowiązujące, orientacyjne wyceny na podstawie informacji udzielonych przez klienta.

W naszej ofercie znajduje się:

 • stawianie ścian działowych,
 • tworzenie zabudowy z płyty kartonowo-gipsowej,
 • podwieszanie sufitów,
 • aranżacja poddaszy,
 • malowanie tradycyjne,
 • nakładanie farby natryskowo,
 • nakładanie tynków,
 • szpachlowanie ścian i sufitów,
 • tapetowanie,
 • kładzenie instalacji elektrycznych,
 • układanie płytek,
 • remont łazienki.

Zakres prac wykończeniowych

Każdy inwestor, z którym podejmujemy współpracę, wymaga osobistego i odrębnego podejścia, ponieważ każdy remont jest inny. Bez względu na zakres prac, często należy skoordynować wiele różnych działań, dlatego naszym klientom oferujemy całościową realizację wszystkich prac wykończeniowych. Zatrudniając jedną, profesjonalną firmę do wszystkich zadań mamy pewność, że pracownicy różnych wykonawców nie będą wchodzić sobie w drogę i w razie opóźnień jednej z ekip nie spowodują poślizgu wszystkich innych fachowców. Nasza firma dba o to, aby wszystkie powierzone przy renowacji zadania, były wykonane możliwie szybko i sprawnie oraz aby każdy z pracujących na budowie majstrów należycie wykonywał powierzoną mu rolę we współpracy z innymi pracownikami. Dzięki takiej kooperacji jesteśmy w stanie ekspresowo przeprowadzić każde zlecenie.

Indywidualna wycena usług remontowych

Do każdej wyceny remontu podchodzimy indywidualnie, bez względu na to, czy szacujemy koszty takiej usługi, jak malowanie ścian, czy jakiejkolwiek innej. Dokładny kosztorys wraz z cennikiem usług remontowych sporządzamy na życzenie Klienta, po zapoznaniu się z zakresem zleconych prac. Wyróżnia nas wysoka jakość usług remontowych, dbałość o każdy detal, fachowość i odpowiedzialność za wykonywane zlecenie. Wycenę wykonamy indywidualnie, a także bez zobowiązań. By uzyskać cennik usług remontowych, prosimy przejść do zakładki wycena. Poprzez podany numer telefonu skontaktują się Państwo z właścicielem naszej firmy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego przedsiębiorstwa, która przybliży Państwu zakres realizowanych przez nas usług remontowych, a także priorytety, którymi nasi specjaliści kierują się w wykonywaniu zleconych prac. Wszyscy nasi zleceniodawcy mogą liczyć na terminowość, rzetelność oraz wyjątkową sprawność realizowanych robót w ramach remontów realizowanych w Poznaniu i poza nim.

Zachęcamy również do kontaktu poprzez nasz adres e-mail, odpowiadamy na każde zapytanie ofertowe. Jesteśmy obecni na poznańskim rynku już od 10 lat i możemy poszczycić się ugruntowaną pozycją. Zlecenia realizujemy zgodnie z założonym budżetem i harmonogramem oraz należytą dbałością o najwyższą jakość usług i zadowolenie klienta.


Cennik usług JanerBud
Usługi remontowo budowlane

10 lat w branży budowlanej zobowiązuje

+48 665 482 634 Kontakt

Remont domu Poznań | Instalacje elektryczne Poznań | Malowanie ścian Poznań

Projekt strony: HFTSEM

Przewiń do góry strony